Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła - 26 września 2021 r.

• We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła a w środę do MB. Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W środę też na mszy św. o godz. 17:30 modlić się będziemy w int. Ks. Michała z racji jego imienin.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano podczas mszy św. o godz. 7:00 oraz po południu od godz. 17:00. Po mszy św. o godz. 18:00 pomodlimy się litanią do Serca Pana Jezusa. W pierwszą sobotę miesiąca po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszej Maryi Panny.
  • Rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy w dni powszednie po mszy św. wieczornej zaś w niedzielę po mszy św. o godz. 17:00.
  • Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie domu św. siostry Faustyny w Ostrówku., po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy służbę liturgiczną, ministrantów i bielanki.
  • Zapraszamy młodych ludzi w różnym wieku na spotkania grupy młodzieżowej. Prowadził je będzie w naszej kawiarence w piątki o godz. 19:00 Ks. Jacek.
  • Podajemy też z dużym wyprzedzeniem terminy pierwszych Komunii św. dzieci ze szkół z terenu naszej parafii. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliszewie 7 maja przyszłego roku, ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieliszewie – 14 maja i ze Szkoły Podstawowej w Łajskach – 21 maja. Uroczystości komunijne odbywać się będą w soboty o godz. 10:00. Szczegółowy plan spotkań w ciągu roku dla dzieci i rodziców podamy w terminie późniejszym.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. Polecamy szczególnie nasz diecezjalny tygodnik Idziemy. Jest jeszcze kilka egzemplarzy watykańskiego L'osservatore Romano.
  • Z racji na dynamiczny wzrost liczby zakażeń koronawirusem przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych. Wewnątrz kościoła należy mieć zasłonięte usta i nos maseczką. Dziękujemy za zrozumienie.
  • Wychodząc z kościoła ofiarami składanymi do puszek możemy dziś wesprzeć poszkodowanych w wojnie domowej w Afganistanie. Serdecznie dziękujemy.