Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła - 10 października 2021 r.

• Przeżywamy dziś kolejny dzień papieski. Zgodnie z zapowiedzią ofiary składane dziś do puszek po mszy św. przeznaczone są na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik św. Jana Pawła II.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła a w środę do MB. Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.
  • W piątek gościć będziemy w naszej parafii J.E. Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego, ordynariusza naszej diecezji, który dokona na cmentarzu komunalnym poświęcenia pomnika-grobu dziecka utraconego. Wspólnie z Księdzem Biskupem modlić się będziemy na mszy św. o godz. 18:00, a później przejedziemy na cmentarz i będziemy uczestniczyć w poświęceniu pomnika. Na wspólną Eucharystię i modlitewne spotkanie na cmentarzu wszystkich serdecznie zapraszamy.
  • Wszystkich motocyklistów Ksiądz Proboszcz zaprasza na zakończenie sezonu motocyklowego. Spotkamy się w najbliższą sobotę o godz. 10:00 na parkingu przy kościele i przejedziemy do kościoła Św. Katarzyny na warszawskim Ursynowie gdzie podziękujemy Panu Bogu za kończący się sezon.
  • Na wypominki przyjmować będziemy od najbliższego wtorku, 12 października zarówno w kancelarii jak i w zakrystii.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy”: Nauczyciel – zawód niedoceniony. O kondycji polskiej szkoły opowiada Ryszard Proksa, przewodniczący Sekcji Krajowej Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność”.
  • Przypominamy o obowiązku zachowania zasad sanitarnych, zasłanianiu ust i nosa maseczką. Dziękujemy za zrozumienie.