Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkanocy - 24 kwietnia 2022 r.

• Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Wszystkim, którzy przed Najświętszym Sakramentem odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego Kościół udziela odpustu zupełnego. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas.
  • We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski W naszym kościele msze św. o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie bielanki, ministrantów i całą asystę procesyjną.
  • Przypominamy, że zgodnie z przykazaniami kościelnymi, każdy wierny ma obowiązek przyjęcia Komunii Świętej wielkanocnej.
  • Uroczystość bierzmowania odbędzie się w naszej parafii w piątek, 6 maja. Pierwsza próba przed bierzmowaniem już dziś po mszy św. o godz. 17:00.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Z miłością nie ma żartów” – „wakacyjny flirt” – czy jest grzechem i dokąd prowadzi analizuje Ks. Marek Kruszewski w swoim cotygodniowym felietonie.

Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkanocy - 24 kwietnia 2022 r.