Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu - 19 grudnia 2021 r .

• Wójt Gminy Wieliszew Paweł Kownacki zaprasza nas dziś na Jarmark Świąteczny, który odbywa się na placu przed kościołem. Po mszy św. wieczornej spotkamy się w kościele na koncercie kolęd Zespołu Tańca Ludowego Promyki, chóru Belcanto oraz sekcji wokalnej Ośrodka Kultury w Wieliszewie. Po koncercie będą życzenia, ciepły poczęstunek i prezent w postaci naszych gminnych kalendarzy J
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, a w środę do MB. Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza we wtorek na 19:15 na mszę św. a później na modlitwę o uzdrowienie.
  • W czwartek po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 19:00 do 20:30. To ostatnia okazja do spowiedzi przed świętami.
  • Osoby, które przygotowują świąteczne paczki dla dzieci w ramach akcji SERDUSZKO prosimy aby przynieśli je najpóźniej do wtorku.
  • W piątek wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. Ostatnie roraty o godz. 7:00. Nie będzie mszy świętych wieczorem. Kancelaria w piątek będzie nieczynna. Wszystkie sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać do czwartku.
  • Pasterka w kaplicy w Zegrzu Południowym o 23:00. W naszym kościele o 24:00. Od 23:30 Ks. Proboszcz zaprasza na wspólne śpiewanie kolęd.
  • W pierwszy dzień świąt nie będzie mszy św. o godz. 7:00. Później msze św. wg porządku niedzielnego. 26 grudnia Niedziela Świętej Rodziny. Ofiary na tacę przeznaczone będą na budowę nowych świątyń w diecezji.
  • Z racji na epidemię nie będzie w tym roku tradycyjnej wizyty kolędowej. Zaprosimy natomiast mieszkańców poszczególnych ulic na msze św. kolędowe do kościoła. Msze św. kolędowe rozpoczniemy po uroczystości Trzech Króli. Szczegółowy plan podamy w terminie późniejszym.
  • Po mszach świętych ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Dochód przeznaczony jest na fundusz ministrancki.
  • Dziś po mszy św. wieczornej, w kawiarence spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” – „Z piekielnej kuchni do nieba” - o tym co powrót do Boga zmienił w życiu Agnieszki i Wojciecha Modesta Amaro pisze Agnieszka Domańska.
  • Przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych wewnątrz kościoła. Dziękujemy za zrozumienie.