Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu - 6 marca 2022 r.

• We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza święta  w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30, od  20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • Za tydzień, po mszy o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.
  • W czasie wielkiego postu w każdy piątek drogi krzyżowe dla dzieci o 17:15, dla dorosłych o 19:00. Nie będzie zatem w piątki mszy św. o godz. 17:30. W niedziele nabożeństwo gorzkich żali bezpośrednio przed mszą św. o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy.
  • Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy służbę liturgiczną, ministrantów i bielanki.
  • Bardzo dziękujemy wszystkim za ofiarność rzeczową i finansową na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy.
  • Za tydzień ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na dzieło misyjne Ad gentes.
  • W najbliższym tygodniu, są jeszcze wolne intencje mszalne.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Post w cieniu wojny” – o zdawaniu przez nas egzaminu z postawy miłosierdzia pisze Ks. Henryk Zieliński.