Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocy - 18 kwietnia 2021 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele (1 osoba na 20 m2 powierzchni, przy 1,5 metrowych odstępach). Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  • W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  • W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30. Możliwość spowiedzi. Przypominamy, że każdy wierzący w Okresie Wielkanocnym, jest zobowiązany przystąpić do spowiedzi i komunii świętej.
  • W piątek 23 kwietnia, w Kościele obchodzimy uroczystość świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne.
  • W następną niedzielę 25 kwietnia, po Mszy Świętej o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania (rok II).
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.