Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła - 30 stycznia 2022 r.

• Dziś ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła.
  • W środę do obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. W naszym kościele msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Tego dnia ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na zakony klauzurowe. O godz. 18:40 konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30 i możliwość spowiedzi od godz. 20:00.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17:20, po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. W pierwszą sobotę miesiąca po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Matki Bożej.
  • Podczas ferii zimowych nie będzie w dni powszednie mszy św. o godz. 17:30.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy ministrantów, bielanki i służbę liturgiczną.
  • W najbliższym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.
  • W dniu 11 lutego (w piątek) od godz. 13:00 w przychodni lekarskiej BERMED przy ul. Niepodległości 85 w Wieliszewie odbędą się badania USG doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów i piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Bliższe informacje w przychodni zdrowia.
  • Zachęcamy też do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Skąd czerpać radość?” – Jak być radosnym w sytuacji pandemii i szalejącej inflacji? – podpowiada metropolita łódzki abp Grzegorz Ryś.
  • Przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych wewnątrz kościoła.