Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Zwykła - 13 lutego 2022 r.

• Dziś po mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza święta w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30, od godz. 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • Ofiary zbierane dziś po mszach św. do puszek przeznaczone będą na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji. Za złożone na ten cel ofiary serdecznie dziękujemy.
  • W najbliższym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.
  • Przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych wewnątrz kościoła.