Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła - 4 lipca 2020 r.

1. W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 12:00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca
  3. We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  4. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  5. W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30. W czasie wystawienia możliwość spowiedzi.
  6. W lipcu i w sierpniu, Kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki, w godz. 17:00 – 18:00.
  7. W miesiącach wakacyjnych, w niedziele nie będzie Mszy Świętej o godz. 10:30, a w dni powszednie o godz. 7:00.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.