Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła - 3 października 2021 r.

• Zgodnie z zapowiedzią ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na utrzymanie domu Św. Siostry Faustyny w Ostrówku. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy służbę liturgiczną, ministrantów i bielanki.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.
  • Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy codziennie po mszy św. wieczornej.
  • Zapraszamy młodych ludzi w różnym wieku na spotkania grupy młodzieżowej. Prowadził je będzie w naszej kawiarence w piątki o godz. 19:00 Ks. Jacek.
  • Za tydzień, zgodnie z zapowiedzią Księży Biskupów wyrażoną w dzisiejszym liście, ofiarami do puszek wspierać będziemy Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • W najbliższy piątek na powakacyjne spotkanie zapraszamy wszystkich katechetów pracujących w szkołach i przedszkolach na terenie naszej parafii. Rozpocznie się ono o godz. 19:00 na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.
  • Z racji na dynamiczny wzrost liczby zakażeń koronawirusem przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych. Wewnątrz kościoła należy mieć zasłonięte usta i nos maseczką. Dziękujemy za zrozumienie.