Ogłoszenia Parafialne XXX Niedziela Zwykła - 24 października 2021 r.

• Ofiarami składanymi dziś na tacę wspieramy misyjną działalność Kościoła. Serdecznie dziękujemy.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła a w środę do MB. Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.
  • Na wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy zarówno w kancelarii jak i w zakrystii.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy”: Po co nam misje? – opowiada bp Jan Piotrowski, zaś pani redaktor Irena Świerdzewska przygląda się ośrodkowi misyjnemu prowadzonemu przez naszą diecezję w Sierra Leone – jednym z najbiedniejszych państw świata.
  • Jesteśmy świadkami dynamicznego wzrostu liczby zakażeń koronawirusem. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych wewnątrz kościoła: dezynfekcję dłoni oraz zasłanianie nosa i ust maseczką. Dziękujemy za zrozumienie.