Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła - 8 listopada 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele. Prosimy również o siadanie w wyznaczonych miejscach. Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj, po Mszach Świętych zbierane są ofiary do puszek, z racji Dnia Solidarności z Kościołem prześladowanym. Bóg zapłać.
  • Ofiary składane na tacę, w przyszłą niedzielę, będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej Diecezji.
  • W poniedziałek obchodzimy rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • W środę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze Święte w tym dniu o godz. 7:00, 10:00 i 17:00. Kancelaria będzie nieczynna.
  • W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu pokuty i pojednania.
  • Za tydzień, w 3 Niedzielę miesiąca, zapraszamy do służby przy ołtarzu Ojców  wraz z Synami.
  • Decyzją Stolicy Apostolskiej, przez dowolne 8 dni w listopadzie, można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie Cmentarza grzebalnego i modlitwy za Zmarłych. Odpust ten możemy ofiarować za Dusze w czyśćcu cierpiące.
  • Informujemy, że w związku z panującą pandemią, Kancelaria parafialna pracuje w systemie hybrydowym. Na bieżąco są załatwiane sprawy pilne, np. pogrzeby, chrzty, a wszelkie prośby  o zaświadczenia, odpisy  dokumentów, i. in., prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową na adres Parafii. Po wystawieniu dokumentów, będzie można je odebrać w kancelarii bez zbędnego oczekiwania. Telefon kancelaryjny jest czynny w godzinach pracy kancelarii tj. od 17 do 18.
  • Grupę przygotowującą się do Bierzmowania (rok 1), zapraszamy do ks. Michała po odbiór indeksów i deklaracji.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.