Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła - 14 listopada 2021 r.

• We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła a w środę do MB. Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • We wtorek na godz. 19:15 zapraszamy na mszę świętą Odnowy w Duchu Świętym, a później na modlitwę wstawienniczą.
  • W czwartek po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20:30.
  • Rodziców i dzieci klas 3., które rozpoczynają w naszej parafii przygotowanie do przyjęcia I Komunii Św. zapraszamy dziś na mszę św. na godz. 10:30. Po mszy św. spotkanie organizacyjne w kościele.
  • Dziś też będziemy zbierać ofiary do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka prowadzona jest na rzecz potrzebujących w Libanie.
  • Za tydzień już ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Będzie to też trzecia niedziela miesiąca. Zatem przy ołtarzu wraz z synami będą posługiwać ich ojcowie. Za tydzień też ofiary składane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie naszego diecezjalnego seminarium duchownego.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” – o tym jak realnie wspierać bezdomnych lub żebrzących pisze pani Barbara Stefańska.
  • Przypominamy też o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych wewnątrz kościoła. Dziękujemy za zrozumienie.