Uroczystą Mszą Św. o godz. 9 zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Jak co roku, licznie zgromadzili się nauczyciele, uczniowie oraz rodzice, którzy pragnęli podziękować Bogu za wszystkie łaski tego okresu. Śpiewy, oraz liturgię słowa przygotowali nauczyciele i uczniowie z Gminnego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieliszewie. Poczty sztandarowe miejscowych szkół jak zawsze pięknie się prezentowały dodając tej uroczystości jeszcze więcej powagi. Ksiądz Piotr, który przewodniczył Eucharystii, w kazaniu podkreślił wielką rolę nauczyciela w życiu młodego człowieka, który przede wszystkim potrzebuje, by ktoś wierzył w jego możliwości i wspierał go w rozwoju.  Życzymy wszystkim udanych wakacji i urlopów. Wracajcie szcześliwie! Pamiętajmy, że w wakacje Pan Bóg czeka na nas w każdą niedzielę we Mszy Świętej oraz w codziennej modlitwie.