PONIEDZIAŁEK - 15 marca 2021 |
|
7:00 |
+ Irenę Jaśkowską w 1 rocz. śmierci |
17:30 |
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Jolanty (w 65 rocz. urodzin) i Mirosława Urbańskich |
18:00 |
+ Leokadię i Tadeusza Gierczyńskich, Andrzeja Gierczyńskiego |
WTOREK - 16 marca 2021 |
|
7:00 |
W 35 rocz. urodzin Emilii, z prośbą o Boże miłosierdzie i miłość oraz opiekę Matki Najświętszej dla Niej i całej Rodziny |
17:30 |
+ Za zmarłe Siostry z Koła Różańcowego św. Siostry Faustyny z Łajsk |
18:00 |
+ Konstantego i Krystynę Zalewskich, Kazimierza i Janinę Urbanów Joannę, Jerzego i Roberta Pruss |
19:15 |
Msza Święta z intencją Grupy Odnowy w Duchu Świętym |
ŚRODA - 17 marca 2021 |
|
7:00 |
+ Zbigniewa Kramarskiego w 30 dni po pogrzebie |
17:30 |
+ Tadeusza, Ryszarda i Mariusza Romanowskich, Danutę i Waldemara Hopke, Tadeusza, Stanisława, Mariannę Plebanów, dziadków Romanowskich, Plebanów, Długosińskich i Deputów |
18:00 |
Msza Święta z intencja zbiorową |
CZWARTEK - 18 marca 2021 |
|
7:00 |
+ Roberta Klekotko w 30 dni po pogrzebie |
17:30 |
+ Eugeniusza Dąbrowskiego w 1 rocz. śmierci |
18:00 |
+ Stefana i Jana Pawła Wiereszka |
PIĄTEK - 19 marca 2021 UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP |
|
7:00 |
+ Franciszkę Pontek w 30 rocz. śmierci, Kazimierza, Jerzego, Mikołaja i Andrzeja Pontek, Władysława i Sabinę Reda |
7:00 |
+ Annę Cendrowską, Sabinę, Stanisława, Cecylię i Henryka |
17:15 |
Nabożeństwo Drogi Krzyżowej |
18:00 |
+ Józefę Burza, zmarłych z c.R. Burza, Sołtys i Kurowskich |
19:00 |
Nabożeństwo Drogi Krzyżowej |
SOBOTA - 20 marca 2021 |
|
7:00 |
+ Leszka Kondeja (z okazji przypadającej 63 rocznicy urodzin), oraz Jego rodziców: Teresę i Antoniego |
17:30 |
+ Józefę Drewnik i Piotra Drewnika |
18:00 |
+ Jana Wilgosa, Mariannę, Józefa i Grzegorza Krupa, Bronisławę i Edmunda Wilgos, Stanisława Gajda, Barbarę i Andrzeja Bień
|
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21 marca 2021 PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE |
|
7:00 |
+ Zofię Siennicką w 29 rocz. śmierci, Antoniego i Władysława Siennickich, Krystynę i Bogdana Jankowskich, Jerzego Stromeckiego, Zbigniewa Kramarskiego |
9:00 |
+ Stanisławę Więckowską w 2 rocz. śmierci, Jana Więckowskiego |
10:30 |
+ Jana i Stanisławę Stachnik, zmarłych z c.R. Stachnik |
12:00 |
ZA PARAFIAN |
17:00 |
Nabożeństwo Gorzkich Żali + Alinę Orzoł |