PONIEDZIAŁEK - 23 listopada 2020 |
|
7:00 |
+ Leszka Wiśniewskiego w 6 rocz. śmierci zmarłych z c.R. Wiśniewskich, Brzezińskich i Szymczaków |
17:30 |
+ Anastazję i Stanisława Kalinowskich, dziadków Kalinowskich, Ulkowskich i Alojzego Mannc |
18:00 |
+ Janinę i Władysława Fijołek |
WTOREK - 24 listopada 2020 |
|
7:00 |
+ Zofię Jankowską w 3 rocz. śmierci, Stanisława i Tomasza Jankowskich, dziadków Dąbrowskich i Jankowskich |
17:30 |
+ Jana Wilgosa, Mariannę, Józefa i Grzegorza Krupa, Bronisławę i Edmunda Wilgosów, Stanisława Gajdę, Barbarę i Andrzeja Bień |
18:00 |
+ Janusza Skowrona |
ŚRODA - 25 listopada 2020 |
|
7:00 |
+ Bogdana Skurzewskiego w 30 dni po śmierci |
17:30 |
+ Wandę Młotkowską w 10 rocz. śmierci, Stanisława, Ludwikę, Jana i Bronisława Młotkowskich, Włodzimierza Brodowskiego, Romana Wlazło, Elżbietę i Franciszka Suchenków, zmarłych z c.R. Suchenków |
18:00 |
Msza Święta z intencją zbiorową |
CZWARTEK - 26 listopada 2020 |
|
7:00 |
O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Cecylii |
17:30 |
+ Piotra Żołka |
18:00 |
O błogosławieństwo Boże dla Alicji Styś w 14 rocznicę urodzin |
PIĄTEK - 27 listopada 2020 |
|
7:00 |
+ Zdzisława Makowskiego |
17:30 |
+ Andrzeja Gierczyńskiego |
18:00 |
+ Wiktora Kozłowskiego w 47 rocz. śmierci, Mariannę Kozłowską, Zenona Oktabę, Antoninę, Andrzeja i Władysława Suchenków, Marcjannę i Jana Kozłowskich NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO |
SOBOTA - 28 listopada 2020 |
|
7:00 |
+ Mirosława Przybysza |
17:30 |
+ Jana Mirona Perguła w 9 rocz. śmierci |
18:00 |
+ Stanisława Banaszka w 5 rocz. śmierci |
I NIEDZIELA ADWENTU 29 listopada 2020 |
|
7:00 |
+ Ryszarda Kurkowskiego w 30 dni po pogrzebie |
9:00 |
+ Czesława Miętka w 32 rocz. śmierci, Bogdana i Włodzimierza-Jacka Miętków, Franciszka Głuszcza, Annę i Henryka Dzierzgowskich, Stanisława Witeskę, Tadeusza Dębskiego, Helenę i Stanisława Miętków, Edwarda Oktabę |
10:30 |
+ Andrzeja Fronczka (intencja imieninowa) |
12:00 |
Za Parafian |
17:00 |
+ Andrzeja Sierakowskiego (intencja imieninowa) |