PONIEDZIAŁEK - 07 grudnia 2020 |
|
7:00 |
+ Mirosława Komorowskiego (intencja od kolegi Janusza) |
17:30 |
+ Stanisława oraz za dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 |
+ Tadeusza Słoniewskiego w 12 rocz. śmierci, Franciszka i Józefę Stachników, zmarłych z c.R. Krynickich |
WTOREK - 08 grudnia 2020 UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY |
|
7:00 |
+ Jana Tomaszka (intencja od uczestników pogrzebu) |
17:30 |
+ Waldemara Rajskiego, Anielę Rajską w 14 rocz. śmierci |
18:00 |
O Boże błogosławieństwo dla Grzegorza w 11 rocznicę urodzin |
ŚRODA - 09 grudnia 2020 |
|
7:00 |
+ Romualda Rychlika (intencja od uczestników pogrzebu) |
17:30 |
+ Wiesława Glinickiego (intencja imieninowa) |
18:00 |
+ Janinę (w 24 rocz. śmierci) i Edwarda Chłopickich, Antoniego, Zofię, Mikołaja i Marka Siemienasów |
CZWARTEK - 10 grudnia 2020 |
|
7:00 |
+ Helenę Barszczewską w 6 rocz. śmierci i rodziców Barszczewskich |
18:00 |
+ Andrzeja Gawrońskiego w 6 rocz. śmierci i Wojciecha Gawrońskiego oraz zmarłych z c.R. Gawrońskich i Bożymów |
PIĄTEK - 11 grudnia 2020 |
|
7:00 |
+ Szczepana Stachnika w 30 dni po pogrzebie |
18:00 |
+ Krzysztofa Marcinkowskiego |
SOBOTA - 12 grudnia 2020 |
|
7:00 |
+ Krystynę i Jerzego Kurów w 30 dni po pogrzebie |
17:30 |
+ Barbarę Wasilewską w 30 dni po pogrzebie |
18:00 |
+ Władysławę Barszczewską w 3 rocz. śmierci i Kazimierza Barszczewskiego |
III NIEDZIELA ADWENTU 13 grudnia 2020 |
|
7:00 |
+ Anielę i Jana Biedruna oraz zmarłych z c.R. Biedruna |
9:00 |
+ Bronisławę Boniecką w 2 rocz. śmierci, Hipolita Bonieckiego w 30 rocz. śmierci, Zdzisława Bonieckiego w 40 rocz. śmierci, Genowefę Kuśpiel w 15 rocz. śmierci i Wacława Kuśpiel w 20 rocz. śmierci |
10:30 |
+ Wandę Pałaszewską w 4 rocz. śmierci, rodziców: Mariana i Irenę Twardo, Halinę Twardo |
12:00 |
Za Parafian |
17:00 |
+ Wiesława Oleksiaka, Józefę, Jana, Annę i Franciszka Oleksiaków, Mariannę, Jana, Mariana, Czesława i Mariannę Sulejewskich. Tomasza Krysiaka i Ewę Kamińską |
18:00 |
Adwentowy Wieczór Uwielbienia |