Jak co roku, tak i tym razem w Święto Objawienia Pańskiego, czyli „Trzech Króli” w naszym kościele parafialnym, po Mszy Świętej o godz. 12 mogliśmy delektować się najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami polskimi. Zgromadzeni licznie Parafianie i Goście usłyszeli znane i mniej znane utwory w wykonaniu trzech zespołów działających przy Parafii i Ośrodku Kultury: młodzieżowego chóru „Marzenie”, Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego „Promyki” oraz chóru „Belcanto.” Chór „Marzenie” wykonał w swoim stylu "Cichą noc", "Mizerną Cichą", "Białą gwiazdę", "Mroźną ciszę." „Wśród Nocnej ciszy”, „O północy,” „Anioł pasterzom mówił,” oraz kilka innych kolęd zaśpiewał acapella chór parafialny „Belcanto.” Oba chóry wystąpiły pod dyrekcją pana Stanisława Kmieciaka. „Chór ZTL „Promyki” zaśpiewał pod dyrekcją pana Dariusz Golca, a w jego repertuarze znalazły się miedzy innymi kolędy: „Jezusa narodzonego,” „A cóż z tą Dzieciną” i „Dnia jednego.” Nie zabrakło też wykonania w duecie pastorałki „Graj dudka” przez dwóch panów Darków (drugi to Dariusz Skrzydlewski). Jako uwieńczenie koncertu, przez wszystkie trzy chóry razem, została wykonana pastorałka "Kolędowy czas." Cieszymy się, że tradycje polskie są tak pieczołowicie kultywowane w naszej Gminie i Parafii. Gromkie brawa na koniec koncertu są dowodem, że pomysł bożonarodzeniowego koncertu cieszy się stale wielką popularnością. Czekamy już na nowe aranżacje utworów w kolejnym okresie Bożego Narodzenia!