W dniu 19-go marca 2018 r. po wieczornej Mszy Św. odbyła się kolejna konferencja z cyklu o małżeństwie i rodzinie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej pt. „Małżeństwo szczęśliwe jest możliwe”. Spotkanie prowadzili Państwo Joanna i Norbert Dawidczykowie - autorzy mini-poradnika dla małżonków „Bigos małżeński – Jak się dogadać”, prowadzący poradnię małżeńską „Spotkanie” oraz warsztaty i rekolekcje wyjazdowe.

Zaproszeni goście w trakcie niezwykle energetycznej konferencji w ciekawy sposób dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przybliżając nam naturalne zmiany zachodzące z czasem w małżeństwie pokazali jak ważne w naszym życiu są umiejętnie prowadzone rozmowy między małżonkami, komunikacja międzyludzka i zrozumienie różnic w postrzeganiu rzeczywistości przez mężczyznę i kobietę.

Nagrania z konferencji można wysłuchać tutaj:

Po konferencji można było porozmawiać chwilę z prowadzącymi, a także kupić mini-poradniki „Bigos małżeński”.

Już teraz zapraszamy na kolejną konferencję z tego cyklu, którą dnia 16 kwietnia o godzinie 18.30 poprowadzi słynący z poczucia humoru Ksiądz Bogusław Kowalski.