Po całonocnym czuwaniu przez cały dzień odbywały się nabożeństwa i msze w obecności kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Swoje msze z błogosławieństwem mieli dorośli, dzieci, młodzież, osoby chore i starsze, było nawet nabożeństwo z błogosławieństwem dla niemowląt i przedszkolaków. Na koniec po Drodze Krzyżowej podczas uroczystej Liturgii pożegnaliśmy Matkę Bożą Jasnogórską i cudowny obraz został wyprowadzony z naszego kościoła przez strażaków w asyście Księży, służby liturgicznej i licznie zgromadzonych wiernych.

Czas nawiedzenia Matki Boskiej obecnej w kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego był dla nas czasem wyjątkowym. Dla wiernych wędrówka Matki Bożej w cudownym Obrazie ma szczególne znaczenie, gdyż zazwyczaj wierni pielgrzymują przed Jej wizerunek, a tym razem Matka Boża odwiedziła nas u nas - w naszej parafii i każdy mógł z ufnością zanieść przed jej oblicze swoje intencje.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej Parafii.