Przejdź do treści
Hubert

W czasie niedzielnej mszy świętej o godzinie 10.30 dnia 18.03.2012 r. do grona ministrantów naszej Parafii dołączył Huber Wyszyński. Przyrzeczenie ministranckie przyjął od niego ks. Paweł, a towarzyszyli temu pięknemu wydarzeniu Rodzice i rodzeństwo nowo promowanego ministranta. Hubert od początku roku szkolnego pilnie przygotowywał się do posługi przy ołtarzu Chrystusa Pana. Serdecznie gratulujemy Hubertowi i jego rodzicom takiego zaszczytu. Życzymy nowemu ministrantowi wytrwałości i radości w służbie dla Pana Boga i dla całej Parafii. Zachęcamy wszystkich chętnych chłopców do zgłoszenia się na Kandydata na ministranta, aby i oni mogli służyć Bogu przy ołtarzu i był poszerzało się grono służby liturgicznej. Wspólnota ministrantów i lektorów w Parafii serdecznie zaprasza!

Tags