OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII NIEDZIELA  WIELKANOCY – 16.05.2021 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele (1 osoba na 15 m2 powierzchni, przy 1,5 metrowych odstępach). Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  • W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  • Tradycyjnie, w 3 środę miesiąca zapraszamy Rodziców modlących się za swoje dzieci, na Mszę Świętą o godz. 18:00.
  • W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30.
  • W sobotę 22 maja o godz. 19:00, Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Góra Tabor” zaprasza na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W przyszłą niedzielę 23 maja, przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy o kończącym się okresie przyjęcia Komunii Świętej wielkanocnej.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17:00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (rok II) na spotkanie formacyjne.
  • Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są sprawowane w naszym kościele, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy Świętej o godz. 17:00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.