Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu - 21 lutego 2021 r.

•   W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele. Prosimy również o siadanie w wyznaczonych miejscach. Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  •   W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje „Ad gentes”
  •   W środę Msza św. zbiorowa, intencje można składać w zakrystii lub kancelarii.
  •   W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź, po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30.
  •   W piątek, Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 17:15 i 19:00. Zachęcamy do udziału w liturgii stacyjnej, sprawowanej w  Parafiach warszawskich.
  •   Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie sprawowane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:00.
  •   Grupę przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania (rok II), zapraszamy na spotkanie formacyjne w kościele, w niedzielę 28 lutego, po Mszy Świętej o godz.17:00.
  •   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.