Ogłoszenia Parafialne III Niedziela po Narodzeniu Pańskim 10 stycznia 2021 r. Święto Chrztu Pańskiego

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele. Prosimy również o siadanie w wyznaczonych miejscach. Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  •    Dzisiaj, Święto Chrztu Pańskiego. Po Mszy Świętej o godz. 12:00, spotkanie członków Kół Żywego Różańca.
  •   W czwartek wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź do godz. 20:30.
  •   Informujemy, że jeżeli Msze Święte odprawiane w tygodniu, są tylko rano, to spowiedź jest możliwa zawsze 15 minut przed Mszą.
  •   Ze względu na trwającą pandemię, w tym roku  nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej (kolędy). Ks. Proboszcz dziękuje za złożone ofiary kolędowe, które przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z planowanym malowaniem wnętrza naszego kościoła.
  •   Odnowa w Duchu Świętym i inne Wspólnoty naszej Parafii zapraszają na Kolędowy Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 17 stycznia, po Mszy Świętej o godz. 17:00.
  •    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  DODATKOWE

•   Trwa rejestracja online, dzieci z klas 3 do I Komunii Świętej w 2021 roku. Zakładamy, że uroczystość komunijna odbędzie się 16 maja, dla Szkół Podstawowych nr 1 i 2 w Wieliszewie o godz. 10:15, a dla szkoły Podstawowej w Łajskach o godz. 12:00. Formularz rejestracyjny oraz informacje dostępne online, będą podane przez katechetów w dziennikach elektronicznych.
  •   Informujemy, że w związku z panującą pandemią, Kancelaria parafialna pracuje w systemie hybrydowym. Na bieżąco są załatwiane sprawy pilne, np. pogrzeby, chrzty, a wszelkie prośby  o zaświadczenia, odpisy  dokumentów, i. in., prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową na adres Parafii. Po wystawieniu dokumentów, będzie można je odebrać w kancelarii bez zbędnego oczekiwania. Telefon kancelaryjny jest czynny w godzinach pracy kancelarii tj. od 17 do 18.
  • Grupę przygotowującą się do Bierzmowania (rok 1), zapraszamy do ks. Michała po odbiór indeksów i deklaracji.