Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocy - 25 kwietnia 2021 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele (1 osoba na 20 m2 powierzchni, przy 1,5 metrowych odstępach). Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania (rok II).
  • We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  • W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  • W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30. Możliwość spowiedzi. Przypominamy, że każdy wierzący w Okresie Wielkanocnym, jest zobowiązany przystąpić do spowiedzi i komunii świętej.
  • W sobotę 1 maja, Pierwszą Sobotę Miesiąca, rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, które będą odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy Świętej o godz. 17:00.
  • W przyszłą niedzielę 2 maja, po Mszy Świętej o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  • Nasz parafianin Marcin Franciszek Jaromij przyjmie święcenia kapłańskie w stopniu Prezbiteratu dnia 5 czerwca 2021 r. w Katedrze św. Floriana w Warszawie z rąk Biskupa Ordynariusza Romualda Kamińskiego. W tym szczególnym momencie Jego życia, otoczmy Go naszą modlitwą.
  • Zapraszamy na e-rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym. Wszelkie informacje na ulotkach na stoliku z prasą.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.