Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła - 13 czerwca 2021 r.

1. W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  2. Dzisiaj nasza Parafia rozpoczyna nawiedzenie relikwii błogosławionego Carlo Acutis. Przez cały tydzień będzie dostępna wystawa o tym młodym człowieku. Przez cały dzień na Mszach Świętych kazania głosi ks. Michał Dziedzic. W kruchcie kościoła, u ministrantów będzie można zakupić modlitewnik i biografię Błogosławionego.
  3. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 17:00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie, na które przynosimy świece.
  4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego są odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00 oraz w niedziele po Mszy o godz. 17:00.
  5. We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  6. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  7. W przyszłą niedzielę 20 czerwca, zapraszamy na spotkanie przygotowujących się do bierzmowania - rok II, po Mszy Świętej o 17:00, natomiast w niedzielę 27 czerwca będzie miała spotkanie grupa przygotowania roku I.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  9. Poświęcenie motocykli odbędzie się także w przyszłą niedzielę o godz. 12:00. Będzie możliwość zakupienia znaczków zlotowych.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.