Ogłoszenia Parafialne XXIX Niedziela Zwykła - 17 października 2021 r.

• W miniony piątek gościliśmy w naszej parafii J.E. Ks. Bpa Romualda Kamińskiego, ordynariusza naszej diecezji, który dokonał na naszym cmentarzu komunalnym poświęcenia pomnika/grobu dziecka utraconego. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli we wspólnej modlitwie a szczególnie tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tego dzieła.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza w najbliższy wtorek na mszę św. o godz. 19:15, a później na wspólną modlitwę w intencji rodziców dzieci utraconych.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.
  • Na wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy zarówno w kancelarii jak i w zakrystii.
  • Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą na misje.
  • Również za tydzień, w niedzielę po mszy św. o godz. 17:00, Ks. Michał zaprasza kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas I szkół średnich na pierwsze powakacyjne spotkanie.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy”: Kłopoty giganta – Na razie Facebook trzyma się mocno. Żaden monopol nie będzie jednak trwał wiecznie – pisze Piotr Kościński.