Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkiego Postu - 13 marca 2022 r.

• Obchodzimy dziś 9. rocznicę wyboru papieża Franciszka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • Po mszy o godz. 10:30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, a o godz. 19:15 msza święta Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, po której będzie miała miejsce modlitwa wstawiennicza. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza święta  w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30, od  20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • W czwartek o godz. 19:00 na plebanii odbędzie się spotkanie katechetyczne. Ksiądz Proboszcz zaprasza wszystkich katechetów uczących w naszych szkołach.
  • W sobotę uroczystość Św. Józefa Oblubieńca. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.
  • W czasie wielkiego postu w każdy piątek drogi krzyżowe dla dzieci o 17:15, dla dorosłych o 19:00. Nie będzie zatem w piątki mszy św. o godz. 17:30. W niedziele nabożeństwo gorzkich żali bezpośrednio przed mszą św. o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy.
  • Dziś ofiary zbierane do puszek po mszach św. przeznaczone będą na dzieło misyjne Ad gentes.
  • W najbliższym tygodniu, są jeszcze wolne intencje mszalne.
  • W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 17:00 spotkanie dla osób pragnących rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania (klasy 8 i osoby starsze).
  • W sobotę, 28 maja, w Parku Bródnowskim w Warszawie odbędzie się akcja krwiodawstwa „Motoserce” organizowana przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Będzie ona połączona z piknikiem rodzinnym podczas którego zaplanowano pokazy akrobacji motocyklowych, koncerty i wiele innych. Już dziś zapraszamy na tę imprezę nie tylko krwiodawców. W ramach wsparcia akcji można u Księdza Proboszcza nabyć okolicznościową maskotkę „Motoserca” w cenie 100 zł. Ilość maskotek jest bardzo ograniczona.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Walka nie tylko bronią” – kapłani pochodzący z Polski dzielą się doświadczeniami ostatnich dni na Ukrainie z Barbarą Stefańską.