Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocy - 1 maja 2022 r.

• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.
  • Rozpoczynamy maj – miesiąc szczególnie poświęcony Maryi. Codziennie po mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe.
  • We wtorek, 3 maja, obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano podczas mszy św. a po południu, z racji na bierzmowanie, od godz. 17:00 do 17:40.
  • Zbiórka elektrośmieci w naszej parafii odbędzie się w piątek 6 maja. Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny można składać w piątek w godz. 12:00 – 16:00 na parkingu parafialnym, przy szalecie. Punktualnie o godz. 16:00 elektrośmieci zostaną zabrane przez Stowarzyszenie  Dobrych Inicjatyw "Pro Missio”, a dochód będzie przeznaczony na wsparcie misjonarzy świeckich w Peru.
  • Bierzmowanie odbędzie się w naszej parafii w piątek, 6 maja, o godz. 18:00. Nabożeństwo majowe w tym dniu odprawione zostanie po zakończeniu uroczystości bierzmowania.
  • Pierwsza Komunia Św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliszewie w najbliższą sobotę o godz. 10:00. Rocznica Pierwszej Komunii Św. dla dzieci z tej szkoły również w sobotę o godz. 12:00. Spowiedź dzieci komunijnych w piątek od godz. 16:00, a dzieci rocznicowych w czwartek od godz. 18:30. Dzieci komunijne przychodzić będą na swój „biały tydzień” od poniedziałku do piątku na mszę św. o godz. 18:00.
  • Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie naszego diecezjalnego seminarium duchownego.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Symbole narodowe” – Polskie godło, flaga i hymn – co warto o nich wiedzieć i jak z nich korzystać podpowiada Radek Molenda.