Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocy - 8 maja 2022 r.

• Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone są na utrzymanie naszego diecezjalnego seminarium duchownego.
  • Dziękujemy tym, którzy w piątek wzięli udział w zbiórce elektrośmieci. Uzyskany dochód przeznaczony jest na wsparcie misjonarzy świeckich w Peru.
  • W piątek młodzież naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania. Wszystkim życzymy prawdziwej dojrzałości w wierze i zaangażowania w życie Kościoła.
  • Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliszewie miały wczoraj swoją Pierwszą Komunię Św. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na „Biały Tydzień” od poniedziałku do piątku na msze święte o godz. 18:00.
  • Codziennie po mszy św. wieczornej odprawiamy nabożeństwo majowe.
  • Jutro uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Msze święte w naszym kościele o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • W piątek po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie.
  • Pierwsza Komunia Św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieliszewie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10:00. Rocznica Pierwszej Komunii Św. dla dzieci z tej szkoły również w sobotę o godz. 12:00. Spowiedź dzieci komunijnych w czwartek od godz. 19:00, a dzieci rocznicowych od godz. 18:30. Dzieci komunijne przychodzić będą na swój „biały tydzień” od poniedziałku do piątku na mszę św. o godz. 18:00.
  • We wtorek i czwartek o godz. 7:00 są jeszcze wolne intencje mszalne. Zachęcamy do modlitwy za swoich bliskich zmarłych a także zamawiania mszy św. w intencjach bliskich nam osób żyjących.
  • W najbliższym czasie rozpoczną się zapisy na motocyklową pielgrzymkę „Od Krzyża do Krzyża” – od Bałtyku do Tatr, która odbędzie się w tym roku w dniach 14-19 sierpnia. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt z Księdzem Proboszczem i śledzenia fanpage’a pielgrzymki na facebook’u.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Ksiądz w oczach wiernych” – o tym co świeccy chcą widzieć w idealnych kapłanach opowiada Agata Rusak, psycholog i psychoterapeuta. A na okładce proboszcz z Jabłonny – Ks. Jerzy Sieńkowski.