Ogłoszenia Parafialne Niedziela - 7 czerwca 2020 r. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie nosa i ust.
  • Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja w kościele, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.Taca na inwestycje parafialne. Zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Po Mszy wieczorowej Nabożeństwo czerwcowe.
  • We wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godz.: 7:00, 9:00, 11:00 i 17:00. Po Mszy Świętej o godz. 11:00 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech Ołtarzy. Po nabożeństwie czerwcowym adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
  • W oktawie Bożego Ciała, Msza Święta wieczorna będzie połączona z Nieszporami i procesją eucharystyczną.
  • W sobotę po Mszy Świętej o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie.
  • W środę, 17czerwca 2020 r., w naszym kościele, na Mszy Świętej o godz. 16:30 ks. biskup Marek Solarczyk udzieli sakramentu Bierzmowania. Osoby przygotowujące się do przyjęcia tegoż sakramentu (rok II), serdecznie zapraszamy na spotkanie w kościele, 14 czerwca 2020 r., po Mszy Świętej o godz.17:00. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. Jednocześnie przypominamy o przyniesieniu AKTÓW CHRZTU i ankiet, które rozdawał ks. Michał przed Świętami Wielkanocnymi, a także 50 zł na zakup pamiątek bierzmowania oraz jako dar ołtarza. Ostateczny termin dostarczenia tych dokumentów i ofiar pieniężnych do niedzielnego spotkania 14 czerwca. Próba przed bierzmowaniem zaplanowana jest na środę 17 czerwca o godz. 15:30. Wszelkich informacji związanych z bierzmowaniem udziela ks. Michał.
  • Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Chorwacji Madjugorie, informujemy, że pielgrzymka ta zostaje przeniesiona na rok 2021. Osoby zapisane mogą kontaktować się z ks. Łukaszem Przypominamy również, że pielgrzymka do Fatimy, została przeniesiona na termin 04-13 października 2020 r.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.