Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Wielkanocy - 23 maja 2021 r. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele (1 osoba na 15 m2 powierzchni, przy 1,5 metrowych odstępach). Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy o kończącym się okresie przyjęcia Komunii Świętej wielkanocnej. Dzisiaj mogą uzyskać odpust zupełny wierni, którzy w kościele lub kaplicy będą uczestniczyć w śpiewie lub recytacji hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź.
  • Dziś po Mszy Świętej o godz. 17:00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (rok II) na spotkanie formacyjne.
  • We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  • W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii
  • W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30.
  • Prosimy o przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała, na terenie przykościelnym, w dniu 03 czerwca, na Mszę Świętą o godz. 11:00:

ołtarz I – Łajski, przy Krzyżu misyjnym,

ołtarz II – Komornica, w lewym narożniku od strony jeziora,

ołtarz III – Wieliszew, w prawym narożniku od strony plebanii, ołtarz przygotowuje Młodzież Parafialna

ołtarz IV – Michałów-Reginów, przy pomniku Ojca Świętego Jana Pawła II.
Tematy ołtarzy są związane z osobą ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego.

• Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie małżeńskie 12 czerwca, w parafii MB Fatimskiej. Temat spotkania – Jak dogadać się w małżeństwie.
  • Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są sprawowane w naszym kościele, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy Świętej o godz. 17:00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.