Ogłoszenia Parafialne XV Niedziela Zwykła - 12 lipca 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • W poniedziałek, po Mszy Świętej o godz. 18:00, Nabożeństwo Fatimskie.
  • We wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek, Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Zachęcamy wszystkich noszących Szkaplerz, do uczestnictwa tego dnia w Eucharystii. Wystawienie i adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
  • Wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Portugalii, zapraszamy na obowiązkowe spotkanie 26 lipca 2020 roku, po Mszy Świętej o godz. 17:00, do kaplicy Matki Bożej.
  • W lipcu i sierpniu, w dni powszednie nie będzie Mszy porannych o godz. 7:00,   a w niedziele Mszy Świętych o godz. 10:30. Kancelaria parafialna, w tygodniu, będzie czynna w godz. od 16:00 do 17:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz. 9:00.
  • 18 lipca (w sobotę), Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium na Świętym Krzyżu. W drodze powrotnej zwiedzanie Jaskini Raj. Wyjazd o godz. 6:00 z parkingu przy kościele. Koszt z obiadem 140 zł. Informacje i zapisy u ks. Michała.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.