Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkiego Postu - 27 lutego 2021 r.

•   W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele. Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  •   Dzisiaj, po Mszach Świętych, zbiórka ofiar do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.
  •   Po Mszy Świętej o godz. 17:00, spotkanie formacyjne w kościele, dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania (rok II).
  •   W środę Msza Święta zbiorowa o godz. 18:00. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  •   W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź, po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30. Od godz. 20:00 modlitwa za Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, z racji Pierwszego Czwartku Miesiąca.
  •   W piątek, Pierwszy Piątek Miesiąca, spowiedź rano i od godz. 16:30, w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu. Msza Święta z Litanią do Serca Pana Jezusa o godz. 18:00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 17:15 i 19:00. Zachęcamy do udziału w liturgii stacyjnej, sprawowanej w Parafiach warszawskich. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  •   W sobotę, Pierwszą Sobotę Miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 18:00, Nabożeństwo różańcowe. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  •   W przyszłą niedzielę 07 marca, po Mszy Świętej o godz. 12:00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca. Nabożeństwo Gorzkich Żali jest sprawowane, w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:00.
  •   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  DODATKOWE

•   Trwa rejestracja online, dzieci z klas 3 do I Komunii Świętej w 2021 roku. Zakładamy, że uroczystość komunijna odbędzie się 16 maja, dla Szkół  Podstawowych nr 1 i 2 w Wieliszewie o godz. 10:15, a dla szkoły Podstawowej w Łajskach o godz. 12:00. Formularz rejestracyjny oraz informacje dostępne online, będą podane przez katechetów w dziennikach elektronicznych.
  •   Informujemy, że w związku z panującą pandemią, Kancelaria parafialna pracuje w systemie hybrydowym. Na bieżąco są załatwiane sprawy pilne, np. pogrzeby, chrzty, a wszelkie prośby  o zaświadczenia, odpisy  dokumentów, i. in., prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową na adres Parafii. Po wystawieniu dokumentów, będzie można je odebrać w kancelarii bez zbędnego oczekiwania. Telefon kancelaryjny jest czynny w godzinach pracy kancelarii tj. od 17 do 18.
  • Grupę przygotowującą się do Bierzmowania (rok 1), zapraszamy do ks. Michała po odbiór indeksów i deklaracji.