Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Zwykła - 16 stycznia 2022 r.

• Dziś po mszy św. wieczornej w kościele spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • We wtorek rozpoczniemy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  • W czwartek przypada 4. rocznica ingresu Pasterza Diecezji Romualda Kamińskiego.
  • Od zeszłego tygodnia odprawiamy w naszej parafii tzw. „msze św. kolędowe”. Wszystkim, którzy już w nich uczestniczyli dziękujemy za wspólną modlitwę, świadectwo wiary oraz za złożone przy tej okazji ofiary. Na msze św. kolędowe zapraszamy przynajmniej jednego członka rodziny z każdego domu wg ustalonego programu (podać program na drugi tydzień). Program umieszczony jest także na naszej stronie internetowej oraz wyłożony jest na stoliku z prasą. Na zakończenie kolędowego spotkania każda rodzina otrzyma indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i obrazek z tekstem modlitwy do wspólnego odmówienia po powrocie do domu. Ofiary składane przy tej okazji na tacę przeznaczone będą na wznowienie prac w nowym domu parafialnym.
  • Z racji na msze św. kolędowe jeszcze przez tydzień nie będzie w dni powszednie mszy św. o godz. 17:30.
  • W najbliższy czwartek nie będzie też wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • Gorąco zachęcamy do zabierania z zakrystii i wypełniania ankiet synodalnych. Można je również pobrać ze strony internetowej naszej diecezji.
  • Zachęcamy też do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Kościół i pieniądze” – o finansowaniu Kościoła opowiada Ks. prof. Paweł Kaleta.
  • Przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych wewnątrz kościoła.