Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu - 12 grudnia 2021 r.

• We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, a w środę do MB. Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20:30.
  • Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 7:00. Codziennie odbywa się specjalny konkurs, a po roratach zapraszamy dzieci na mały poczęstunek.
  • Dziś, po mszy św. o godz. 10:30, spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Św.
  • W zakrystii są jeszcze do nabycia świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dochód przeznaczony jest na finansowanie wakacyjnego wypoczynku oraz pomoc dla biednych dzieci z naszej diecezji. Serdecznie dziękujemy.
  • Po mszach świętych ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Dochód przeznaczony jest na fundusz ministrancki.
  • W zakrystii można wziąć ankiety synodalne do wypełnienia w domu. Zespołowi synodalnemu przewodniczy Ks. Jacek.
  • Wójt Gminy Wieliszew Paweł Kownacki zaprasza w niedzielę, za tydzień, na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się na placu przed kościołem. Jarmark rozpocznie się o godz. 9:00 i będzie trwał cały dzień. Po mszy św. wieczornej spotkamy się w kościele na koncercie kolęd Zespołu Tańca Ludowego Promyki, chóru Belcanto oraz sekcji wokalnej Ośrodka Kultury w Wieliszewie. Po koncercie będą życzenia, ciepły poczęstunek i prezent w postaci naszych gminnych kalendarzy J
  • Za tydzień, po mszy św. wieczornej, w kawiarence spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” – „Czujność i rozsądek” – o tym jak zabezpieczyć dom przed włamaniem z panem Rafałem Markiewiczem z Komendy Stołecznej Policji rozmawia Marta Dybińska.
  • Przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych wewnątrz kościoła. Dziękujemy za zrozumienie.