Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła - 23 stycznia 2022 r.

• We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej. W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20:30.
  • We wtorek o 19:15 msza św. Odnowy w Duchu Świętym, a po niej modlitwa wstawiennicza.
  • Zakończyliśmy w naszej parafii tzw. „msze św. kolędowe”. Wszystkim, którzy w nich uczestniczyli bardzo dziękujemy za wspólną modlitwę, świadectwo wiary oraz za złożone przy tej okazji ofiary. Przeznaczymy je na wznowienie prac w nowym domu parafialnym. Zostało nam sporo naszych parafialnych obrazków kolędowych. Można je zabrać i ewentualnie komuś sprezentować. Są wyłożone na stoliku z prasą.
  • W najbliższym czasie są jeszcze wolne intencje mszalne, także w godzinach wieczornych. Zachęcamy do modlitwy za swoich bliskich zmarłych oraz np. z racji rocznicy urodzin czy zawarcia sakramentu małżeństwa. Można też zamówić mszę św. niedzielną w kaplicy w naszym szpitalu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Michałem.
  • W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczymy na opłatę rachunków za ogrzewanie naszego kościoła.
  • Zachęcamy też do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Dziadkowie – plan Boży” – o roli dziadków z Jackiem Pulikowskim – wieloletnim prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i dziadkiem pięciorga wnucząt – rozmawia Monika Odrobińska.
  • Przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych wewnątrz kościoła.