Ogłoszenia Parafialne Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 4 kwietnia 2021

• Życzenia dla Parafian (osobny dokument).
  • W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje limit osób w kościele (1 osoba na 20 m2 powierzchni, przy 1,5 metrowych odstępach). Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Trwamy w Nowennie do Miłosierdzia Bożego, przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  • We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  • W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  • W czwartek, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30. Możliwość spowiedzi.
  • W piątek, z racji Oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.
  • W przyszłą niedzielę 11 kwietnia, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dzieła charytatywne „Caritas” naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  • Kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku 6 kwietnia.
  • Podziękowania dla Parafian za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
  • Podziękowanie za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego: dla Księży Wikariuszy Łukasza i Michała, lektorów Kamila Redy i Piotra Sołtysa oraz dla p. Katarzyny Burza i p. Anety Szkolniak oraz Wspólnoty Młodzieżowej.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.