Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu - 3 kwietnia 2022 r.

• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Zapraszamy służbę liturgiczną, ministrantów i bielanki.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30, od 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • W czasie wielkiego postu w każdy piątek drogi krzyżowe dla dzieci o 17:15, dla dorosłych o 19:00. W niedziele nabożeństwo gorzkich żali bezpośrednio przed mszą św. o godz. 17:00. W piątek 9-go kwietnia po drodze krzyżowej o godz. 19:00 Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Wielkopostny Wieczór Uwielbienia.
  • W zakrystii jest jeszcze do nabycia kilka świec Caritas na stół wielkanocny. Uzyskany dochód nasza diecezjalna Caritas przeznaczy na pomoc uchodźcom z Ukrainy.
  • W tym tygodniu, w środę i w piątek o godz. 7:00, są jeszcze wolne intencje mszalne.
  • W środę o 18:40 w kościele konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie mają przyjąć sakrament chrztu świętego.
  • W najbliższą sobotę, dn. 9 kwietnia, Ks. Proboszcz i Kapłański Klub Motocyklowy God’s Guards zapraszają na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. W programie msza św. w kościele św. Katarzyny na warszawskim Służewie, a później przejazd na poczęstunek do clubhous’u Eagles MC Poland na Bródno. Zbiórka o 10:15 na parkingu przy naszym kościele.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na każdej mszy św. poświęcenie palm.
  • Za tydzień po mszy św. o godz. 10:30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii św.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Walczmy z rosyjską dezinformacją” – Jak walczyć z internetowymi rosyjskimi trollami? – odpowiada Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy Ministra Koordynatora Służb Specjalnych.