Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Wielkanocna - 24 maja 2020 r. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

• Dzisiaj Dzień modlitw za Kościół w Chinach. Po Mszy Świętej o godz. 17:00 Nabożeństwo majowe  i Nowenna do Ducha Świętego.
  • Zapraszamy wszystkich Parafian do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w Rodzinach, o przezwyciężenie epidemii koronawirusa, a także w intencji    osób chorych oraz posługujących w szpitalach.
  • Według nowego rozporządzenia, w naszej świątyni, w czasie Mszy Świętej, może przebywać 61 osób (615 m2). Wejście do kościoła przez zakrystię, dla osób zamawiających intencję Mszy Świętej, a także dla wiernych chcących uczestniczyć w nabożeństwie. Obowiązkowe zakrywanie nosa i ust.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa indywidualna w kościele, od godz. 8:00 do godz. 17:00, pomiędzy Mszami Świętymi. Nie będzie już adoracji całodniowej w tygodniu.
  • Nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie po Mszy Świętej wieczorowej.
  • We wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek przypada 39 rocznica śmierci ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego. Po nabożeństwie majowym adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30.  Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania
  • W przyszłą niedzielę 31 maja, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • Podziękowania dla Parafian za ofiary składane na potrzeby Wspólnoty parafialnej. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Prosimy o przygotowanie projektów ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała, na terenie przykościelnym:
    • ołtarz I – Łajski, przy Krzyżu misyjnym,
    • ołtarz II – Komornica, w narożniku lewym od strony jeziora,
    • ołtarz III – Wieliszew, w narożniku prawym od strony jeziora,
    • ołtarz IV – Michałów-Reginów, przy pomniku Ojca Świętego Jana Pawła II.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.