Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Zwykła - 20 lutego 2022 r.

• We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza święta  w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30, od godz. 20:00 do 20:30 możliwość spowiedzi.
  • Za tydzień, w niedzielę, po mszy św. wieczornej, Ks. Michał zaprasza na kolejne spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • Grupy i osoby, które pobrały do wypełnienia ankiety synodalne, prosimy o ich zwrot najpóźniej do środy popielcowej, 2 marca, do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • W najbliższym tygodniu na mszach św. porannych są jeszcze wolne intencje mszalne.
  • J.E. Ks. Bp Romuald Kamiński, Ordynariusz naszej diecezji zwraca się z prośbą do nas wszystkich o podjęcie modlitwy różańcowej i ofiarowanie postu w intencji uratowania pokoju i jedności między narodami. Dziś po każdej mszy św. modlić się będziemy dziesiątką różańca w tej intencji, a także prosimy o taką modlitwę w naszych domach.
  • Mamy jeszcze jedno przykre ogłoszenie: W ostatni czwartek, w godzinach popołudniowych, miało miejsce włamanie na naszą plebanię. Sprawcy spowodowali straty w wyposażeniu i ukradli pewną sumę pieniędzy. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Nie daj się oszukać!” – Coraz więcej osób pada ofiarą przestępców wyłudzających dane osobowe, a w konsekwencji traci pieniądze. Jak rozpoznać oszustów? – podpowiada Patryk Lubryczyński.
  • Przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych wewnątrz kościoła.