Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła - 20 czerwca 2021 r.

XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 20 czerwca 2021

1. W czasie Mszy Świętych i nabożeństw obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  2. W naszej Parafii trwa nawiedzenie relikwii błogosławionego Carlo Acutisa. Zapraszamy do prywatnej modlitwy przy wystawionych relikwiach oraz zapoznania się z prezentacją Cudów Eucharystycznych autorstwa bł. Carla. Można zakupić modlitewnik i biografię Błogosławionego.
  3. Dzisiaj przed Mszą Świętą o godz. 12:00 poświęcenie motocykli.
  4. Po Mszy Świętej o godz.17:00 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania – rok 2, a za tydzień 27 czerwca, spotkanie przygotowujących się  - rok 1.
  5. Dzisiejsze ofiary składane do puszek po Mszach Świętych, są przeznaczone na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  6. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego są odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00 oraz w niedziele po Mszy o godz. 17:00.
  7. We wtorek Nowenna do św. Michała Archanioła o godz. 18:00.
  8. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Msza Święta z intencją zbiorową. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  9. W czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Tego dnia obchodzi swoje imieniny nasz ks. Proboszcz. Msza Święta w Jego intencji będzie sprawowana o godz. 18:00.
  10. W piątek o godz. 9:00, Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli oraz innych pracowników oświaty.
  11. Decyzją ks. Biskupa Ordynariusza następują zmiany personalne w naszej Parafii. Ks. Łukasz Król został mianowany wikariuszem w Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Wołominie. Msza Święta dziękczynna za pracę ks. Łukasza będzie sprawowana 27 czerwca, w następną niedzielę, o godz. 10:30.
  12. Za tydzień, 27 czerwca, o godz. 10:30 ostatnia w tym roku szkolnym Msza dziecięca. Będzie ona odprawiona jako dziękczynienie za pracę wszystkich grup dziecięcych i młodzieżowych.
  13. Zgodnie z treścią dekretu ks. Biskupa Romualda Kamińskiego, z dniem 19 czerwca została odwołana dyspensa, od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
  14. W lipcu i w sierpniu, Kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki, w godz. 17:00 – 18:00.
  15. W miesiącach wakacyjnych, w niedziele nie będzie Mszy Świętej o godz. 10:30, a w dni powszednie o godz. 7:00.
  16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii.