Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła - 28 czerwca 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie nosa i ust.
  • Dzisiaj o godz. 17:00 Msza Święta prymicyjna ks. Michała Stachery. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za neoprezbitera, aby Pan Bóg umacniał Go w jego powołaniu.
  • W poniedziałek, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego, za nawiedzenie katedry, konkatedry lub bazyliki mniejszej i pobożne odmówienie tam Ojcze nasz… i Wierzę…
  • We wtorek, Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Od godz. 20:00 modlitwa za Kapłanów z racji Pierwszego Czwartku Miesiąca.
  • W piątek, Pierwszy Piątek Miesiąca, Święto św. Tomasza, Apostoła. Spowiedź od godz. 16:30 Po Mszy Świętej o godz. 18:00 Nabożeństwo eucharystyczne. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  • W sobotę, Pierwszą Sobotę Miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 18:00 Nabożeństwo różańcowe O godz. 19:00 w kościele, w kaplicy Matki Bożej, konferencja dla Rodziców i Chrzestnych, przed chrztem dziecka. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00.
  • W  przyszłą niedzielę, 5 lipca, o godz. 12:00 Mszę Świętą odprawi nowo mianowany Proboszcz naszej Parafii, ks. Jan Strzyż. Wprowadzenia na urząd dokona Dziekan Legionowski ks. prałat Lucjan Szcześniak. Na zakończenie uroczystości, wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 10:30.
  • W lipcu i sierpniu, w dni powszednie nie będzie Mszy porannych o godz. 7:00,   a w niedziele Mszy Świętych o godz. 10:30. Kancelaria parafialna, w tygodniu, będzie czynna w godz. od 16:00 do 17:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz. 9:00.
  • W roku szkolnym 2020/2021, zbiórki Ministrantów oraz treningi sportowe z trenerem, będą odbywały się w soboty, w godz. 9-12. Zapraszamy również w wakacje, wszystkie Dzieci oraz ich Ojców, którzy chcieliby służyć przy Ołtarzu, w czasie Mszy Świętych i nabożeństw.
  • Od września zapraszamy Młodzież na spotkania Grupy Młodzieżowej, które będą odbywały się w piątki, po Mszy wieczornej.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.