Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła - 19 lipca 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • W środę, przypada 3 rocz. śmierci Proboszcza naszej Parafii, ks. Marka Wojciecha Janickiego. Msza Święta w intencji ks. Marka będzie sprawowana o godz. 17:30. Polecajmy duszę śp. Ks. Proboszcza w naszych modlitwach. Przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30. Możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
  • W piątek, po Mszy Świętej o godz. 18:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • W przyszłą niedzielę 26 lipca, po każdej Mszy Świętej, poświęcenie pojazdów z racji święta św. Krzysztofa. Wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Portugalii, zapraszamy na obowiązkowe spotkanie, po Mszy Świętej o godz.17:00, do kaplicy Matki Bożej.
  • W czasie wakacji pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie w Mszy Świętej niedzielnej.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.