Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła - 19 września 2021 r.

• Dziś na mszy św. o godz. 10:30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych naszych najmłodszych uczniów z klas pierwszych.
  • We wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty msze św. o 7 i 18. Z racji na bierzmowanie, którego na mszy o godzinie 18:00 udzieli ksiądz biskup Jacek Grzybowski nie będzie mszy o 17:30. Próba dla młodzieży o godzinie 17:00.
  • We środę nowenna do MB. Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku Idziemy – „Kluczem jest miłość” – czym kierować się w wychowaniu dzieci? o łaskach i trudach rodzicielstwa. „Krucjata miłości ” Założenia i misję ABC Społecznej Krucjaty Miłości – przedstawia Monika Odrobińska. „Media, które łączą” – Największym i najbardziej opiniotwórczym światowym mediom katolickim – przygląda się Piotr Kościński.
  • Z racji na dynamiczny wzrost liczby zakażeń koronawirusem przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad sanitarnych. Wewnątrz kościoła należy mieć zasłonięte usta i nos maseczką. Dziękujemy za zrozumienie.
  • Zmianie uległy godziny pracy kancelarii. Wydłużyliśmy nieco czas przyjmowania interesantów i przesunęliśmy godziny otwarcia tak aby nie kolidowały z mszami św. odprawianymi w kościele. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 – 17:20 oraz dodatkowo we wtorek i piątek rano w godz. 8:00 – 9:00.
  • W ostatnim czasie wpłynęły na konto parafialne ofiary, za które składamy serdeczne „Bóg zapłać”. W tym trudnym czasie pandemii wszystkim nam jest trudno. Tym bardziej dziękujemy za wsparcie działalności naszej parafii.