Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła - 20 września 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele.Nadal obowiązuje zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj obchodzimy w Kościele, Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, pod hasłem „Abyś opowiadał dzieciom twoim i wnukom (Wj10,2). Życie tworzy historię.”
  • W poniedziałek Święto Św. Mateusza , Apostoła i Ewangelisty.
  • W czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, po Mszy Świętej wieczornej, do godz. 20:30. Możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
  • W piątek po Mszy Świętej o godz.18:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • W przyszłą niedzielę 27 września, po wszystkich Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na konserwację i utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Serdeczne Bóg zapłać.
  • III Wieliszewski Konkurs Wiedzy Katolickiej odbędzie się w niedzielę 27 września o godz. 13:00. Tematem konkursu będzie „Życie i powołanie Św. Stanisława ze Szczepanowa”. Szczegółowe informacje na Facebooku konkursu. Zapisy przyjmuje ks. Michał. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież naszej Parafii.
  • Do 18 października przyjmujemy zgłoszenia osób pragnących rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania (rok I). Szczególną zachętę kierujemy do uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej. Informacji udziela i zapisy przyjmuje ks. Michał.
  • Oaza Dzieci Bożych wznowiła swoją działalność. Zapraszamy dzieci od 9 roku życia na spotkania, w każdy piątek o godz.18:40.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.