Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła - 27 września 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie nosa i ust.
  • Dziś po Mszach św. zbieramy do puszek ofiary na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  • W Pierwszy Czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu do godz 20:30, tego dnia zapraszamy do spowiedzi dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej ze szkoły w Łajskach. Od godz 20:00 będzie prowadzona modlitwa za kapłanów i w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W Pierwszy Piątek miesiąca spowiedź rano na Mszy św. oraz od godz. 16:30 spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu, Msza św. z Litanią do Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.
  • W sobotę, Pierwszą Sobotę Miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 18:00 nabożeństwo różańcowe, a o godz. 19:00 konferencja przed chrztem dziecka dla Rodziców i Chrzestnych w kościele, w kaplicy Matki Bożej. Msza Święta w Zegrzu Południowym o godz. 19:00. Tego dnia jest święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na Dom św. Siostry Faustyny w Ostrówku
  • 13 października Odnowa w Duchu Świętym w zaprasza na Mszę z modlitwą o uzdrowienie, szczególnie zapraszamy osoby doświadczone utratą dziecka.
  • Od czwartku 1 października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00 w niedzielę po Mszy o godz. 17:00
  • Oaza dzieci Bożych wznowiła swoją działalność, zapraszamy dzieci od 9 roku życia na spotkania w każdy piątek o godzinie 18:40.
  • Ogłoszenie Wójta
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.