Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła - 11 października 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Obowiązuje bezwzględne zakrywanie maseczką nosa i ust.
  • Dzisiaj obchodzimy w Polsce i w środowiskach polonijnych XX Dzień Papieski, pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny „Dzieła Nowego Tysiąclecia”, dla młodzieży uczącej się i studiującej. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 spotkanie Członków Kół Żywego Różańca, w kaplicy Matki Bożej.
  • We wtorek, po Mszy Świętej o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie.
  • W środę Msza Święta zbiorowa o godz. 18:00.
  • W czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20:30. Możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Tego dnia zapraszamy do spowiedzi dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieliszewie.
  • W przyszłą niedzielę 18 października, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Misje.
  • Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy o godz. 17:00.
  • W związku z obchodzonym w październiku, Dniem Dziecka utraconego,  Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę z modlitwą o uzdrowienie, we wtorek 13 października. Szczególnie zapraszamy Osoby doświadczone utratą dziecka.
  •  Wypominki jednorazowe oraz roczne, za naszych bliskich Zmarłych, będziemy przyjmowali od 15 października, w kancelarii lub w zakrystii. Na stoliku z prasą wyłożone są, do pobrania, odpowiednie karty wypominkowe.
  • Przypominamy, że zapisy do grupy przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania (rok 1), trwają do 18 października.
  • Od dzisiaj rozpoczynamy coroczną akcję „Znicz zapalany modlitwą”. Kupując znicz mamy świadomość, że wraz ze światłem przynosimy naszą modlitwę. Msza Święta oraz Nabożeństwo różańcowe, w intencji Zmarłych, na grobach których zapłonie znicz, będą odprawione 30 października (w piątek), o godz. 18:00. Ofiary składane w tej akcji, będą przeznaczone na Parafialny Fundusz Dziecięcy.
  • Informujemy, że w związku z panującą epidemią, Kancelaria parafialna przechodzi na system hybrydowy. Na bieżąco będą załatwiane wszystkie sprawy pilne, a wszelkie prośby o zaświadczenia, odpisy  dokumentów, i. in., prosimy kierować drogą telefoniczną lub mailową. Po wystawieniu dokumentów, będzie można je odebrać w kancelarii bez zbędnego oczekiwania. Telefon kancelaryjny jest czynny w godzinach pracy kancelarii.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.