21 lipca na Mszy św. o godzinie 9.00 żegnamy Księdza Krzysztofa, który kończy posługę w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za dwa lata kapłańskiej posługi, przygotowanie młodych do bierzmowania, opiekę nad Oazą i Domowym Kościołem, Różami Różańcowymi rodziców za dzieci i parafialną drużyną piłkarską kategorii open, wyjazdy wakacyjne, ale też dobre słowo i pomoc tym, którzy jej potrzebowali. Życzymy Ci Księże Krzysztofie, aby w dalszej drodze kapłańskiego posługiwania towarzyszyła Ci Łaska Boża i moc Ducha Świętego dająca siłę do pokonywania wszelkich trudności, by Twoje serce przepełniała Miłość, którą będziesz mógł się dzielić z potrzebującymi i czerpać radość ze służby Bogu i bliźniemu, abyś w nowej parafii szybko odnalazł swoje miejsce i spotkał wiele życzliwych osób gotowych do pomocy i współpracy. Jednocześnie z okazji zbliżającego się święta Twojego patrona składamy Ci najserdeczniejsze życzenia imieninowe.

Duszpasterze i Parafianie