Życie jest listem - czytaj go
Życie jest światłem - zobacz to
Życie jest prawdą - poznaj to
Życie jest z Boga - poczuj to
W sercu głęboko

Życie przyniosło nam czas rozstania i podziękowania. Drogi Księże Łukaszu, Twoja praca w naszej parafii jest nie do przecenienia. Jesteś człowiekiem otwartym i pełnym życzliwości. Jesteś wulkanem energii i pracowitości, świetnym organizatorem i mówcą, otwartym na każdego człowieka.

Dziś rozstajemy się, ale na zawsze pozostaniesz w naszych sercach, myślach, a Twoje nauczanie niejednokrotnie przypomni nam o Tobie. Niech Pan Bóg ci błogosławi w dalszej kapłańskiej pracy.

Msza Święta dziękczynna za pięcioletnią posługę Księdza Łukasza w naszej Parafii sprawowana była 27 czerwca 2021 r. o godz. 10:30 wraz z dziękczynieniem za rok pracy wspólnot dziecięcych i młodzieżowych, którymi opiekował się Ksiądz Łukasz